چگونه موتورهای جستجو در حال تغییر هستند و چه سئوهایی می توانند به آن پایبند باشند

نوشتن سئو ممکن است بسیار متفاوت از نوشتن محتوا ، مقاله نویسی ، داستان نویسی و خبر نویسی باشد. در حالی که من برای اولین بار به استعداد ذاتی خود در نوشتن مطالب و بیان ایده ها پی بردم ، با این وجود میلز و بونز را می خواندم ، و در دوران ویکتوریا که کتاب داستان های عاشقانه من توسط معلم کلاس من مصادره شد ، زیرا خواندن کاربردی در گروه است.

وانمود کنید که Gurus و Consultants چندین ترفند را فرا می گیرند که کالاهای خود را به صورت بی پروا در سراسر وب با ارزان قیمت به بازار عرضه می کنند و شما را با یک کتاب الکترونیکی خسته کننده همراه می کند و نتیجه ای ندارد.

آن چه نوع سایتی است؟ آیا شما یک سایت آنلاین خنده دار با شکاف های سیاسی نقدی اجرا  سئو  می کنید؟ شما کلمات کلیدی مانند “سیاست” “واشنگتن دی سی” را می خواهید. “شوخ طبعی” “شوخ طبعی” و موارد دیگر. انتخاب کلمات کلیدی خوب بسیار مهم است. شما کلمات کلیدی ساده و ساده می خواهید. بعضی از کلمات به طور معمول غلط املایی رشد کرده اند – در صورت غلط املایی بودن کلمات کلیدی ، اغلب غلط املایی هستند. کلمات کلیدی خود را تا حد ممکن ساده کنید ، تا آنجا که می توانید داشته باشید و قدم های خود را برای بهینه سازی موتور جستجو برداشته اید.

نتیجه گیری عالی هیچ کس نمی تواند تضمین کند که نتایج خاص رتبه بندی بستگی دارد به تعداد زیادی چیز بستگی دارد ، مطمئناً یک فرد می تواند به آنچه گروه قبلاً انجام داده است نگاه کند. دیدن نتایجی که مشتریان قبلی داشته اند یک روش با کیفیت بالا است که بفهمید آیا شما قادر به کار هستید یا خیر.

بهینه سازی موتور جستجو چیزی فراتر از ایجاد چندین برچسب متا و ارسال آدرس اینترنتی شما به چند موتور جستجو است. در حقیقت ، SEO حتی فراتر از تعریفی است که در بالا با آن شروع کردیم. تعدادی از استراتژی ها وجود دارد که در حال حاضر سعی می کنند شانس بهبود یافته در لیست بالاتر در نتایج Google (Pages) را داشته باشند. علاوه بر بهینه سازی صفحه با کلمات و اصطلاحات مربوطه ، عوامل بیرونی می توانند بیشتر بازی کنند. بعضی اوقات این عوامل وجود دارند.

وب سایت من درباره Seo است. من این کار را از سال 1996 یا همان محل انجام داده ام و مشتریانی چند ساله دارم. در نیمه راه سال گذشته ، شروع به افزودن صفحات پوستر با آن کردم. این در مقایسه با استفاده از Seo بسیار آرام و بدون فشار است ، به علاوه من قصد داشتم ببینم که صفحات غیرمرتبط و بدون زحمت که دقیقاً در جایی که وجود دارد و با چه کسی نمایه می شوم ، به علاوه به طور غیر منتظره کشف نشده که از انجام آن لذت بردم ، به دلایل نقدی است.

بزرگترین مسابقات ماهها و حتی نیمی از زمان یک سال را خسته می کند. بنابراین می تواند مورد توجه مدیران وب سایت یا سئو سایت قرار گیرد به این دلیل که می تواند هر زمان شروع شود ، حتی به طور کلی اگر این مسابقه به طور قطع به مدت 30 روز ادامه داشته باشد. و قیمت های بزرگ درجات زیادی از رسانه ها و شرکت کنندگان را به خود جلب می کند. بنابراین شما برای مدت طولانی مورد توجه تجاری قرار می گیرید.

بسیاری از وب مسترها در سئو موفق می شوند و متوجه می شوند که در موارد دیگر از جمله بازاریابی اینترنتی شکست خورده اند. اگر می خواهید مشاغل موفقی را توسعه دهید ، در چندین زمینه مسلط هستید. این همان چیزی است که بسیاری از کارشناسان سئو فراموش می کنند به شما اطلاع دهند. افرادی که واقعاً موفق هستند در نشان دادن اقدامات واقعی خود مردد هستند. چیزی که می توانید به آن اطمینان داشته باشید این است که محدود شدن به یک زمینه موفقیت ایجاد نمی کند.